Oyuncak Kulübü
Kategoriler
Sonuçları Filtrele

Marka

  • Hasbro8

Fiyat (TL)

-

Baby Alive Oyuncakları

Limit:
8 sonuçtan 1 ile 8 arası görüntüleniyor.

 

 

Baby Alive oyuncakları Hasbro markası tarafından geliştirilen bir oyuncak bebek türü olup ağırlıklı olarak fonksiyonlu bebekler segmentinde yer almaktadır. Baby Alive oyuncak bebekler bol aksesuarlı olarak raflarda yerini almaktadır. Eğitici amaçlı olup özellikle kız çocukları tarafından fazla sevilen oyuncaklardır. Yaş grubu olarak genelde 3-5 yaş arasına hitap etmektedir. Ürün grupları ise Oyuncak Bebekler ve Peluş Oyuncak grubu olarak gösterilebilir.

İlk olarak 1973 yılında tanıtılan Baby Alive oyuncak bebekleri aslında Abd’de bulunan Kenner firmasının ürünüdür. Baby Alive oyuncak bebek ilk olarak piyasada satışa çıktığı zaman sadece mama yiyip altını kirleten bebek türüydü. Daha sonra 1992 yılında ilk konuşan Baby Alive oyuncak bebeği üretildi. Bu türü hem lazımlık kullanıyordu hem de 1 veya 2 kelime konuşabiliyordu. Ancak yetişkin sesiyle bu kelimeleri söylediği için fazla ilgi görmedi. Daha sonra 2006 yılında Hasbro tarafından hakları alınan Baby Alive Oyuncak Bebekleri daha fonksiyonlu hale geldi. Ekstra aksesuarlar ve yepyeni fonksiyonları ile tercih edilen bir oyuncak türüne evrildi. Baby Alive ürünlerinin çok tercih edilmesinin sebebi gerçekçi bir görünüme sahip olması ve gerçek bebek fonksiyonlarına sahip olmasıdır.

 

Baby Alive Oyuncak Bebek çeşitleri nelerdir?

Günümüzde Baby Alive bebek çeşitleri çok fazla olmasa da yine de tatmin edici düzeyde olduğu söylenebilir. Ön plana çıkan özellikleri ise kullanışlı aksesuarlara sahip olmalarıdır. Çeşit olarak ise Deniz Kızı Bebeğim, Tatlı Seven Bebeğim, Harika Bebeğim, Eğlenceli Bebeğim Tuvalet Eğitiminde, Bebeğimle Moda Zamanı, Bebeğimle Mama Zamanı, Doğum Günü Bebeğim, Ağlayan Bebeğim, Spagetti Seven Bebeğim, Işıltılı Bebeğim güncel ve hala satışta olan ürünler olarak tanımlanabilir.

 

Baby Alive Oyuncak Bebek fiyatları hakkında

Bu markanın fonksiyonlu oyuncak bebekleri için fiyat araştırması yaptığınızda oyuncak bebek olarak 150 TL’den aşağı ürün bulmanız neredeyse imkansız gibi görünmektedir. Ancak yan ürünleri ve aksesuarları daha uygun fiyata bulunabilmektedir. Fiyat skalasını belirleyen ise tamamen Baby Alive Oyuncak Bebeğin fonskiyonları ile alakalı bir durum. Yani az fonksiyonlu bebekler uygun fiyatlara bulunabilirken çok fonksiyonlu bebekler maalesef yüksek fiyatlarda bulunabilmektedir. Baby Alive Oyuncak Bebek türleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

Oyuncak Kulübü © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır