Clementoni Kimya Laboratuvarı

Clementoni Kimya Laboratuvarı

Clementoni Kimya Laboratuvarı / Bilim ve Oyun

₺208,87
(Kdv dahil)
 Stokta yok

Kargo, Ürün İade, SSL Sertifikası, Müşteri Hizmetleri

Clementoni Kimya Laboratuvarı seti ile öğretici ve eğitici deneyler gerçekleştirin!

180 farklı ve güvenli deneyi içeren Clementoni Kimya Laboratuvarı ile geleceğin kimyagerlerinin tanışma zamanı geldi. Resimli anlatım içeren kılavuz sayesinde çocuklarınız güvenle deney yapacak ve moleküllerine kadar maddelerin nasıl bir yapıya sahip olduğunu eğlenerek öğrenecek. Farklı çözeltiler elde ederek kimyasal tepkimelerin nasıl gerçekleştiğinin farkına varacak.

Kimya Laboratuvarı seti içerisinde; emniyet gözlüğü, kapaklı deney kapları, tıpalı deney tüpleri, karıştırıcılar, pipet, plastik pastör pipeti, balonlar, deney tüpü emniyet anahtarı, elastik bantlar, huni, deney tüpü rafı, spatulalar, filtre kağıdı, maşa, baloncuk aparatı, elektronik parçalar, resimli kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Setteki kimyasal maddeler ise şöyledir; Bakır(II), sülfat, demir(II) sülfat, tartarik asit, sodyum karbonat, potasyum heksasiyanoferrat(II), turnusol kağıdı.

Kimya Laboratuvarı setinde var olan bütün maddeler sertifikalı ve güvenlidir. 

3 adet 1,5V AA/LR6 türü pil ile çalışmaktadır.

Bütün deneyler yetişkinlerin gözetiminde yapılmalıdır. Deney seti içinde bulunan maddeler ağız, göz ve yüz başta olmak üzere vücudun hiçbir kısmı ile kesinlikle temas etmemelidir. Kimya laboratuvarı setini kullanmadan önce mutlaka kullanım talimatlarını okuyunuz.

Clementoni Kimya Laboratuvarı 8 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

CLM.H.64548
Kategori
Bilim Seti
Cinsiyet
Kız ve Erkek
Yaş Aralığı
8 Yaş ve üzeri