Oyuncak Kulübü

Gizlilik ve Kullanım Şartları


GİZLİLİK VE GÜVENLİK

 

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik, ürün ve müşteri yorumları veya üyeler tarafından siteye eklenmiş olan içerikler de dahil, düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (bir sözleşme ile üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları oyuncakkulubu.com’a aittir.

Müşteri tarafından sitede yayınlanmasına izin verilen tüm yazı, resim, video gibi içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Üyelik Bilgilerinizin Gizliliği ve Güvenliği

Üyelik sırasında veya daha sonraki süreçlerde sizden bazı kişisel bilgiler talep edilebilir, bu bilgilerin diğer üyelerin göremeyeceği ve ulaşamayacağı şekilde korunması ve güvenle saklanması için oyuncakkulubu.com tüm önlemleri almaktadır, bilgi alınan tüm sayfalar SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Adres, telefon, e-posta gibi kişisel bilgileriniz, siparişinizin teslimatı ve kampanyalarımızdan/duyurularımızdan haberdar etmek amacıyla kullanılacaktır. Başka kurum ve kişilerle paylaşılması söz konusu değildir.

Kredi Kartınızın Gizliliği ve Güvenliği

Tüm online kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir ve bu işlemlerin yapıldığı sayfalar SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

 

 

KULLANIM ŞARTLARI

Web sitesi Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi

1. Kullanım Koşulları

1.1. OYUNCAKKULUBU.COM’u kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. OYUNCAKKULUBU.COM’da sunulan hizmetlerden yararlananlar veya herhangi bir şekilde OYUNCAKKULUBU.COM'a erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. 

1.2. OYUNCAKKULUBU.COM’da sunulan her ürün ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. tarafından aracı olarak sağlanmaktadır ve OYUNCAKKULUBU.COM'un yasal sahibi ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. olup, OYUNCAKKULUBU.COM üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ'e aittir. 

1.3. İşbu kullanım koşullarını ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. gerektiği zaman değiştirebilir ancak bu değişiklikler düzenli olarak OYUNCAKKULUBU.COM’da yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır. 

1.4. OYUNCAKKULUBU.COM hizmetlerinden yararlanan ve OYUNCAKKULUBU.COM'a erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır. 

1.5. ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. bu OYUNCAKKULUBU.COM’da yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

2. Tanımlar

2.1. OYUNCAKKULUBU.COM: ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. tarafından belirlenen çerçeve içerisinde çeşitli hizmetlerin ve içeriklerin sunulduğu çevrimiçi (online) ortamdan erişimi mümkün olan web sitesidir (www.oyuncakkulubu.com).

2.2. ÜYE: ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ.'den ürün/mal/hizmet alımı yapmak üzere faydalanmak isteyen, seçmiş olduğu üyelik formunu eksiksiz doldurarak, ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ.'ce üyelikleri onaylanarak OYUNCAKKULUBU.COM'a üyeliği kabul edilen her gerçek ve tüzel kişidir. Bu sözleşmede kısaca "ÜYE" olarak anılacaklardır. 18 yaşından gün almış bireyler gerçek kimlik bilgileri ile OYUNCAKKULUBU.COM'daki ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak üye olabilirler. ÜYE olmak isteyen şirketler (Şahıs ve ortaklar), Kolektif Şirketler, Adi Komandit Şirketler, Sermayesi Paylara Bölünmüş Komandit Şirketler, Limited Şirketler, Anonim Şirketler, Kooperatiflerin ve diğer kurumların tüzel bilgileri ile 18 yaşından gün almış yasal yetkilisinin OYUNCAKKULUBU.COM'daki ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak ÜYE olabilir ve kurumları adına işlem yapabilirler. "Üye Adı" üyeye özeldir ve aynı "ÜYE Adı" iki farklı ÜYE'ye verilmez.

 

2.3. KULLANICI: OYUNCAKKULUBU.COM’u alışveriş yaparak ya da alışveriş yapmaksızın ziyaret eden kişidir. 

2.4. LİNK: OYUNCAKKULUBU.COM üzerinden bir başka web sitesine, dosyalara, içeriğe veya başka bir web sitesinden OYUNCAKKULUBU.COM'a, dosyalara ve içeriğe erişimi mümkün kılan bağlantıdır. 

2.5. İÇERİK: OYUNCAKKULUBU.COM'da ve/veya herhangi bir web sitesinden yayınlanan veya erişimi mümkün olan her türlü bilgi, dosya, resim, program, rakam, fiyat vs. görsel, yazınsal ve işitsel imgelerdir. 

2.6. WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ: OYUNCAKKULUBU.COM vasıtasıyla sunulmakta olan ticari ve kişiye özel nitelikteki hizmetlerden yararlanacak gerçek ve/veya tüzel kişilerle ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. arasında elektronik ortamda akdedilen işbu sözleşmedir. 

2.7. KİŞİSEL BİLGİ: Üyenin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi, OYUNCAKKULUBU.COM'un hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgilerdir.

3. Hizmetlerin Kapsamı

3.1. ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ.'in, OYUNCAKKULUBU.COM üzerinden sunacağı hizmetler genel itibariyle Tüketici Hukuku mevzuatında tanımlanan elektronik ticaretten ibarettir. 

3.2. ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ.'in, OYUNCAKKULUBU.COM üzerinden vereceği hizmetler sınırlı sayıda olmamak üzere; ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ.'e ait www.oyuncakkulubu.com adresinde satışa sunulan ürünlerin; ÜYE tarafından bedeli ödendikten sonra, tedarikçinin stok durumunun müsait olması halinde yani sözleşmenin satıcıya yüklediği; malın teslim edilmesi, borcunun ifa edilebilir olması durumunda; taahhüt edilen sürede malın müşteriye kargo firması tarafından ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. adına ayıpsız olarak teslimidir. 

3.3. ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ., OYUNCAKKULUBU.COM üzerinden sunacağı hizmetlerin kapsamını ve niteliğini belirlemekte tamamen serbest olup, hizmetlere ilişkin olarak yapacağı değişiklikleri OYUNCAKKULUBU.COM'da yayınlamasıyla yürürlüğe koymuş addedilir. 

3.4. OYUNCAKKULUBU.COM bünyesinde sunulacak hizmetlerden yararlanabilmek için kullanıcıların ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. tarafından belirlenecek ve OYUNCAKKULUBU.COM'un ilgili bölümünün içeriğinde belirtilecek özellikleri taşıması gereklidir. ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ., bu özellikleri belirlemekte tamamen serbest olup, özelliklere ilişkin olarak yapacağı değişiklikleri OYUNCAKKULUBU.COM'da yayınlamasıyla yürürlüğe koymuş addedilir.

4. Genel Hükümler

4.1. OYUNCAKKULUBU.COM üzerinden, ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ.'in kendi kontrolünde olmayan ve başkaca üçüncü kişilerin sahip olduğu ve işlettiği başka web sitelerine ve/veya başka içeriklere link verilebilir. Bu linkler KULLANICI’lara ve ÜYE'lere yönlenme kolaylığı sağlamak amacıyla konmuş olup herhangi bir web sitesini veya o siteyi işleten kişiyi desteklememektedir. Link verilen web sitesinin içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. OYUNCAKKULUBU.COM üzerindeki linkler vasıtasıyla erişilen web siteleri ve içerikleri hakkında ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ.'in herhangi bir sorumluluğu yoktur ve bu sitelerin kullanımıyla doğabilecek zararlar, KULLANICI’ların ve ÜYE'lerin kendi sorumluluğundadır. ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. bu tür link verilen web sitelerine erişimi, kendi yazılı muvafakatine bağlayabileceği gibi, ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ.'in uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir. 

4.2. ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ., OYUNCAKKULUBU.COM'da mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli olarak kontrol etmektedir. Ancak gösterilen çabaya rağmen, OYUNCAKKULUBU.COM üzerindeki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. OYUNCAKKULUBU.COM muhteviyatında yer alan materyal ve bilgiler OYUNCAKKULUBU.COM'a verildiği anda sunulmaktadır, ilgili hizmet veya bilginin güncel durumu ile OYUNCAKKULUBU.COM'da yer alan durumu arasında farklılık olabilir. OYUNCAKKULUBU.COM'da yer alan bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ.'in OYUNCAKKULUBU.COM'da mevcut ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır. 

4.3. ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ., işbu OYUNCAKKULUBU.COM ve OYUNCAKKULUBU.COM uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kampanya vs. bilgiler ve OYUNCAKKULUBU.COM'u kullanma koşulları ile OYUNCAKKULUBU.COM'da sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, OYUNCAKKULUBU.COM'u ve içeriğini yeniden düzenleme, yayını durdurma ve/veya duraklatma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, OYUNCAKKULUBU.COM'da yayınlanmalarıyla yürürlüğe girerler. OYUNCAKKULUBU.COM'un kullanımı ya da OYUNCAKKULUBU.COM'a giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Üye olan kişi haftalık bülten ve kampanya duyurularını e-posta ile almayı kabul eder. 

4.4. OYUNCAKKULUBU.COM'u kullananlar, yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla OYUNCAKKULUBU.COM üzerinde işlem yapabilirler. KULLANICI’ların ve ÜYE’lerin, OYUNCAKKULUBU.COM dahilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. Her KULLANICI ve her ÜYE, ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. ve/veya başka bir üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. KULLANICI ve ÜYE'lerin OYUNCAKKULUBU.COM üzerindeki faaliyetleri nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ.'in doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur. 

4.5. İşbu OYUNCAKKULUBU.COM'un sahibi ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ.’dir. Bu OYUNCAKKULUBU.COM'da bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair sınaî ve fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve OYUNCAKKULUBU.COM'un sunumu ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ.'in ya da ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ.'in izin ve lisans aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. İşbu OYUNCAKKULUBU.COM'daki bilgilerin ya da OYUNCAKKULUBU.COM sayfalarına ilişkin her tür veri tabanı, web sitesi, html kodu ve diğer kodlar vs. ile OYUNCAKKULUBU.COM içeriğinde bulunan ürünlerin, tasarımların, resimlerin, metinlerin, görsel, işitsel ve sair imgelerin, videoların, dosyaların, katalogların ve listelerin kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayınlanması, çevrimiçi ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. KULLANICI ve ÜYE, yukarıda sayılan ve bunlarla sınırlı olmayan OYUNCAKKULUBU.COM yazılım, donanım ve içeriğini çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. KULLANICI ve ÜYE, ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. hizmetlerini, ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. bilgilerini ve ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ.'in telif haklarına tâbi çalışmalarını yeniden satmak, işlemek, paylaşmak, dağıtmak, sergilemek veya başkasının ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ.'in hizmetlerine erişmesi veya kullanmasına izin vermek hakkına sahip değildir. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması, işlenmesi, dağıtılması, çoğaltılması, sergilenmesi ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaçlar için ve ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ.'in yazılı izni ile mümkündür. 

4.6. ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ., OYUNCAKKULUBU.COM üzerinden KULLANICI'lar ve ÜYE'ler tarafından kendisine iletilen bilgileri "Gizlilik ve Güvenlik" ve işbu “Web sitesi Kullanım Koşulları” hükümleri doğrultusunda kullanabilir. Bu bilgileri işleyebilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. aynı zamanda; KULLANICI ve ÜYE'nin kimliği, adresi, e-posta adresi, telefon numarası, IP adresi, OYUNCAKKULUBU.COM'un hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgileri de istatistiki değerlendirme, kampanyaların duyurusunu yapma ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir. 

KULLANICI'lara ve ÜYE'lere ait kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi ve aşağıda sayılan haller hariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

4.7. İşbu OYUNCAKKULUBU.COM Kullanım Koşulları dâhilinde ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. tarafından açıkça yetki verilmediği hallerde ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ.; ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. hizmetleri, ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. bilgileri, ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. telif haklarına tâbi çalışmaları, ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. ticari markaları, ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. ticari görünümü veya bu OYUNCAKKULUBU.COM vasıtasıyla sağladığı başkaca varlık ve bilgilere yönelik tüm haklarını saklı tutmaktadır.

5. Devir

ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ., bu sözleşmeyi bildirimsiz olarak istediği zaman kısmen veya bütünüyle devredebilir. Ancak KULLANICI ve ÜYE bu sözleşmeyi veya herhangi bir kısmını başka bir tarafa devredemez. Bu türden bir devir girişimi geçersizdir.

6. Mücbir Sebepler

Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. işbu “Web sitesi Kullanım Koşullarını” geç ifa etmekten veya ifa etmemekten dolayı yükümlü değildir. Bu ve bunun gibi durumlar, ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. açısından, gecikme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ.'in herhangi bir tazminat yükümlülüğü doğmayacaktır.

7. Uygulanacak Hukuk ve Yetki

İşbu "OYUNCAKKULUBU.COM Kullanım Koşulları" ve “OYUNCAKKULUBU.COM Kullanım Sözleşmesinden” kaynaklanacak ihtilaflar Türk Hukukuna tabidir ve İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ.'in, KULLANICI ve ÜYE’nin bulunduğu ülkede dava açma hakkı saklıdır.

8. Yürürlük ve Kabul

İşbu Web sitesi  Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi, ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ. tarafından OYUNCAKKULUBU.COM içeriğinde ilan edildiği tarihte yürürlük kazanır. KULLANICI'lar ve ÜYE'ler, işbu sözleşme hükümlerini OYUNCAKKULUBU.COM'u kullanmakla kabul etmiş olmaktadırlar. ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LTD. ŞTİ., dilediği zaman işbu sözleşme hükümlerinde değişikliğe gidebilir, değişiklikler, sürüm numarası ve değişiklik tarihi belirtilerek OYUNCAKKULUBU.COM üzerinden yayınlanır ve aynı tarihte yürürlüğe girer.

 

Oyuncak Kulübü © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır