Hulk

Hulk Oyuncak

Marvel Comics'in bir karakteri olan Hulk hayali bir kahraman olup Stan Lee ve Jack Kirby tarafından yaratılmıştır. Hulk aslında bir çizgi roman kahramanıdır, ilk olarak 1962 yılında İnanılmaz Hulk adı ile çıkmıştır. The Incredible Hulk isimli bir Marvel filmi ile de 2008 yılında izleyici karşısına çıkmıştır. Seyirciler Hulk ile tanıştıkları zaman bu yeşil dev karakteri fazlasıyla sevmiştir. Özellikle de çocuklar. Bu filmin ardından hemen Hulk oyuncak ürünleri piyasaya çıkmıştır. Bir Marvel kahramanı olan Hulk'un oyuncak çeşitleri fazlasıyla rağbet görmüştür. Özellikle erkek çocuklarının favorisi konumuna gelmiştir. Avengers, Warbound, Defenders, Pantheon, Hulkbusters, Horsemen of Apocalypse, The Order, S.H.I.E.L.D. filmlerinde ve dizilerinde de yer almıştır.

Hulk nasıl meydana geldi? Özellikleri neler?

Hulk'un hikayesi ise şöyle; Rick Jones'u kurtarmak için yaptığı bir deney esnasında fazla gama ışınına maruz kalan Profesör Bruce Banner radyoaktif bir etkileşim sonucu mutasyona uğramıştır. Hulk adında, kızdığı veya kendisini tehlikede hissettiği zaman inanılmaz güçlü ve yeşil renkteki bir deve dönüşen Bruce Banner sinirlendikçe daha da kuvvetli hale gelmektedir. Duygularını ve davranışlarını kontrol edememektedir. Thor'un çekicini kullanabilecek kadar güçlüdür. Öyle ki bir adayı bile kaldıracak kadar gücü vardır. Kimi hayranları tarafından Superman veya Thor'dan çok daha güçlü olduğu kabul edilmektedir. The Avengers filminde Loki'nin ordusuna karşı en büyük silah kendisi olarak söylenmektedir Iron man tarafından. Çok iyi sıçrayabilme yeteneğine sahiptir. Çok fazla sıcağa karşı bile dayanma gücü vardır. Ayrıca Betty Ross isminde bir sevgilisi olan Bruce Banner Hulk'a dönüştüğü zaman sadece onun sözünü dinlemektedir.

En sevilen Hulk Oyuncak çeşitleri

Çocukların favori oyuncakları arasında yer alan Hulk oyuncak ürünlerinin çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Başta Hulk figürü olmak üzere oyuncak Hulk setleri de yine rağbet gören ürünler arasındadır. Yeşil bir dev olarak bilinen karakterin kırmızı Hulk oyuncak figürleri de satışa sunulmuş durumdadır. Hasbro tarafından üretilen Titan Hero serisinde de bu karakterin oyuncaklarını bulabilmek mümkündür. Ayrıca erkek çocukları tarafından çokça kullanılan Hulk kostümleri de yine en sevilen ve en çok satan Hulk ürünleri arasında gösterilebilir. Yeşil Dev Hulk oyuncakları da vardır. Hatta Lego tarafından üretilen Hulk, Kırmızı Hulk'a karşı blok oyuncakları da mevcuttur. Hot Wheels'in Özel Avengers serisi içerisinde bu sevilen kahramanın oyuncakları bulunmaktadır. Bunların yanı sıra setler halinde satılan ve Hulk'un beraber savaştığı figürler de yer alır. Bunlar Superman, Kaptan Amerika, Ironman, Spiderman, Thor ve diğer Avengers karakterleri olarak gösterilebilir. Başlıcaları şöyledir;

Kırmızı Hulk Oyuncak

Diğer adı Red Hulk olan kırmızı Hulk oyuncağı son zamanların en popüler Hulk oyuncak çeşitleri arasında gösterilebilir. Çeşitli boylardaki figürleri sitemizde bulabilirsiniz.

Kırmızı Hulk Oyuncak

Yeşil Dev Hulk Oyuncak

Klasik olan Yeşil Hulk oyuncağı zaten yıllardır çocukların gönlündekini yerini koruyan bir figürdür.

Yeşil Dev Hulk Oyuncak

Gladyatör Hulk Oyuncak

Arenada düşmanlarının korkulu rüyası olan Gladyatör Hulk oyuncağını ve efsanevi kıyafeti ile birlikte sitemizde bulabilirsiniz.

Gladyatör Hulk Oyuncak

Oyuncak Hulk Elleri

Son zamanların en fazla satılan oyuncağı kesinlikle Hulk elleri oyuncak türüdür diyebiliriz.

Oyuncak Hulk Elleri

Belirli bir yaş üzeri için satılan Hulk oyuncaklarını satın alırken yaş uygunluğuna mutlaka dikkat edilmelidir.

Hulk Oyuncak modelleri nerede satılıyor?

Reel mağazalarda, internette bulunan ve oyuncak satışı yapan sanal mağazalarda oyuncak Hulk ürünlerini bulmak mümkündür. Satın almadan önce dikkat edilmesi gereken başka bir konuda Hulk oyuncaklarının lisanslı olup olmadığına dikkat etmenizdir. Sağlık bakanlığından onaylı ve CE belgeli ürünleri satın almanız çocuğunuzun sağlığını koruyabilmek adına vereceğiniz en iyi kararlardan biri olacaktır. Alacağınız ürünler mutlaka faturalı olmalıdır. Faturası olmayan ürünlerin değişim ve geri iade hakkı bulunmamaktadır. Satın alma yapacağınız online mağazaların müşteri aydınlatma metnini, gizlilik politikası kısmını iyice okumalısınız. Bu anlamda sitemizde sunulan ve ilgi alanınıza hitap edecek oyuncakları gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Hizmet sağlayıcılarımız bu konuda size her zaman yardımcı olacaktır. Çocuklarınıza sağlıklı ve CE belgeli oyuncakların sunulması amacıyla kurulan Oyuncak Kulübü lisanslı ve onaylı oyuncaklar konusunda her zaman hizmetinizdedir.

Hulk Oyuncak Fiyatları ne kadar?

Hulk oyuncaklarının fiyatları ürünün ebatına, boyutlarına ve parça sayısına göre değişiklik göstermektedir. Figürler, setler veya Hulk ile alakalı araçlar ayrı ayrı fiyatlara sahiptir. En ucuz Hulk oyuncaklarını satın alabilmek ise kampanya zamanlarını beklemenizde fayda var. Fiyatlar tamamen üretim yapan markaların fiyat politikalarına göre değişiklik göstermektedir. Ebeveynlerin oyuncak satın almadan aklında bulunan sorulardan biri de oyuncak fiyatlarıdır. Lisanslı oyuncaklar lisanssız ve kaçak satılan oyuncaklara göre daha pahalıdır ancak ödemeniz gereken tutardan daha önemli bir şey varsa o da çocuğunuzun sağlığıdır. Bu konuya dikkat etmenizi tekrar tekrar öneririz.

Kaynak

Hasbro - Hulk

Marvel - Hulk

Fandom - Bruce Banner