Hakkımızda

Oyuncak Kulübü en değerli varlıklarımız olan çocuklarımıza sağlıklı ve kaliteli oyuncakları sunmak adına 2014 yılından beri hizmet vermektedir. Atayılmaz Tekstil Kozmetik E-Ticaret Limited Şirketi'nin iştiraki olan Oyuncak Kulübü'nün satışa sunduğu bütün oyun ve oyuncak çeşitleri CE Belgeli ve beraber çalıştığı distribütörlerin garantisi altında bulunmaktadır.

Bebek Oyuncakları, Kız Oyuncakları, Erkek Oyuncakları, Eğitici Oyuncaklar, Ahşap Oyuncaklar, Peluş Oyuncaklar ve Dış Mekan Oyuncakları kategorilerinde ve bu kategorilerin yüzlerce alta kategorilerinde 8000'den fazla oyuncak çeşidini barındırmaktadır.

Oyuncak sektörünün önde gelen markalarının (Fisher-Price, Hot Wheels, Barbie, Bruder, Baby Alive, Play-Doh, Playskool vb.) ürünlerini de Oyuncak Kulübü üzerinden tedarik edebilme imkanınız vardır.

Amacımız her zaman en kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile nihai tüketicilerimize yani siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktır. Bu bağlamda merak ettiğiniz bütün konuları Müşteri Hizmetlerimize danışabilirsiniz.

Oyuncak Kulübü olarak siz değerli ebeveynlere ve çocuklarınıza mutlu bir hayat dileriz.

Görüşmek dileğiyle...