Kargo ve Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Dini bayram, resmi bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından tedarikçi garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili müşteri hizmetlerimiz tarafından aranacaksınız ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.oyuncakkulubu.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Sıklıkla olmasa da tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir.

Böyle bir durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en fazla 4 (Dört) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu zaman zarfında tüketiciye verilmek üzere kargoya teslim edilemez ise tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.