Oyuncak Kulübü
Kategoriler
Sonuçları Filtrele

Marka

  • Hasbro12

Fiyat (TL)

-

Littlest Pet Shop (Minişler) Oyuncakları

Limit:
12 sonuçtan 1 ile 12 arası görüntüleniyor.

 

 

Littlest Pet Shop (Minişler) Oyuncakları yaklaşık 7 yıldır hayatımızda olan bir oyuncak türü, Minişler çizgi dizisinin 2012 de yayınlanmasıyla evlerimizde yerini almaya başlayan bu oyuncaklar hala, özellikle kız çocukları tarafından tercih edilen bir oyuncak çeşidi olma özelliğini koruyor. Sevimli yavru hayvan türlerinin çizgi filme uyarlanması ile birlikte ilgi görmeye başlayan bu lisanslı oyuncak çeşitleri çok fazla olmamakla beraber yine de çeşit bakımından tatmin edici seviyede sayılabilir.

Hasbro tarafından üretilen bu ürünler lisanslı oyuncak olması sebebi ile çocuklarımızın güvenliği ve sağlığı açısından da hiçbir sorun teşkil etmiyor.

 

Littlest Pet Shop (Minişler) Oyuncak Karakterleri Tanıyalım

Pinky Calicoco, Bev Gilturtle, Monkeyford, Hoffman Beary, Roxie McTerrier, Gladys Ladyloo, Scoot Racoonerson, Edie Von Keet, Jade Catkin, Buster Boxington Littlest Pet Shop (Minişler) Oyuncakları arasında en çok satın alınan çeşitlerdir. Oyuncak kategorisi olarak da Peluş oyuncak türleri daha fazla olarak bulunmaktadır.

 

Neden Littlest Pet Shop (Minişler) Oyuncakları’nı  tercih etmelisiniz?

Öncelikle yukarıda da bahsettiğimiz gibi Littlest Pet Shop (Minişler) Oyuncakları lisanslı ve güvenilir ürünlerdir. Bunu bir kenarda tutalım. İkinci sebebi ise çocuklarınıza hayvan sevgisini aşılama gibi bir amacınız var ise Littlest Pet Shop (Minişler) Oyuncakları iyi bir başlangıç olarak görülebilir. Yukarıda saydığımız Littlest Pet Shop (Minişler) karakterlerini araştırırsanız her birinin birer hayvan türü olduğunu görebilirsiniz. Aslında Littlest Pet Shop (Minişler) Oyuncakları’nın üretim amacının da bu olduğu söylenebilir.

 

Littlest Pet Shop (Minişler) Oyuncakları fiyatları ne kadar?

Bu ürünler fiyat olarak çok geniş bir skalada sayılmaz. Sitemizden de inceleyebileceğiniz üzere çok parçalı ürünler 240 tl civarı iken tek parçalı peluş ürünler 40 TL gibi bir fiyata bulunabilmektedir. Gezi gemisi, apartmanı, koleksiyon türleri fiyatı yüksek sayılabilecek ürünler iken aksesuar ve figür çeşitleri ortalama 40 tl gibi bir rakama satın alınabilir durumdadır.

İstediğiniz çeşitler için bizimle iletişime geçebilir veya ürün sayfamızdan seçtiğiniz oyuncakları kredi kartına taksit avantajı ile satın alabilirsiniz. Fiyatları yüksek buluyorsanız bültenimize abone olup ürünler indirime gittiğinde e-posta ile bilgilendirebilirsiniz.

 

Oyuncak Kulübü © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır