Oyuncak Kulübü
Kategoriler
Sonuçları Filtrele

Marka

  • Adore Oyuncak1
  • BaŞel Oyuncak1
  • Clementoni1
  • Giochi Preziosi2
  • Mattel2
  • Sunman4
  • Vardem Oyuncak1

Fiyat (TL)

-

Minions Oyuncakları

Limit:
12 sonuçtan 1 ile 12 arası görüntüleniyor.

Minions, yani minyonlar, küçük ve sapsarı, aynı zamanda çok sevimli fakat çılgın hırsızlar. Hayatımıza 2010 yılında Çılgın Hırsız filmi animasyon film karakteri olarak giren minions (minyonlar) kısa zamanda çocukların sevgilisi haline geldiler.  Daha sonra 2013 yılında Çılgın Hırsız 2 filminde de Stuart, Kevin ve Bob isimli karakterleri ile bir kez daha kalpleri fethettiler ve 2015 yılında yayınlanan Minions filmi ile çocukların favori karakterleri haline geldiler. Banana şarkıları ise dillerden düşmedi. Minions Oyuncakları ise bir anda çocukların en çok tercih ettiği oyuncaklar haline geldi. Sevimli yapıları sayesinde ebeveynler tarafından da çok sevildiler. Bu oyuncakları satın alırken hiçbir kararsızlığa sebebiyet vermediler.

 

En sevilen Minions Oyuncakları Hangileri?

 

Aslında bu çocuktan çocuğa değişen bir seçim ancak filmdeki ana karakterler olan Bob, Kevin ve Stuart genel olarak çok tercih edilen minions oyuncakları oluyor. Peki filmin geri kalan karakterleri tercih edilmiyor mu? Elbette onlar da çok tercih ediliyor. Mesela Gru, Scarlett Overkill, Herb Overkill, Walter Nelson, Madge Nelson. Piyasada oyuncakları pek fazla bulunmasa da yine de satın alınabiliyorlar. Aynı zamanda Profesör Flux, Walter Jr., Sumo Villain Tina’ da aynı şekilde diğer sevilen oyuncaklar. Tabi bu karakterleri piyasada bulmak demin de bahsettiğimiz gibi kolay olmuyor. Biraz araştırmak veya satın almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.
 

Minions Oyuncak Modelleri ve Figürleri Nelerdir?

 

Bir önceki paragrafta en sevilen minions oyuncaklarından bahsetmiştik. Şimdi minions oyuncaklarının modellerinden ve figür oyuncaklarından bahsedelim. Aslında internette hatta google’da yapılacak kısa bir araştırma ile Minions Oyuncak modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Ve hatta sayfamızda da bulmanız daha olası. Çoğu minions ürünleri plastikten veya mikadan imal edilmektedir. Sağlık açısından gerekli belgeleri de bulunmaktadır ve çocuk sağlığını da tehdit etmemektedir. Ancak tercih hakkınızı bu tür Minions Oyuncakları şeklinde kullanmak istemiyorsanız Peluş Minions Oyuncakları da satın alabileceğiniz diğer ürünler arasında yerini almaktadır. Ufak figürler de bir diğer satın alabileceğiniz ürünlerimizdir. Site içindeki arama çubuğundan istediğiniz ürünü aratabilir, bulup satın alabilirsiniz.

 

Minions Oyuncak Fiyatları ne kadar?

Minions Oyuncakları çok geniş olmasa da yine orta genişlikte bir fiyat skalasına sahiptir. Ucuz minions oyuncakları olduğu gibi kullanılan malzemeye göre ve oyuncağın fonksiyonuna göre değişen ve yükselen fiyatlarda da minions ürünleri mevcuttur. Puzzleları, Paket halinde bulunan Mineezler, Bloklar yine uygun fiyata alabileceğiniz ürünlerdir.
 

Popüler Minions Karakterleri

 

Filminde de zaten önplana çıkan karakterleri az çok biliyorsunuzdur. Yine de biz Popüler olan Minions karakterlerini sizlere tanıtmaya çalışalım.
 

Kevin

Aralarında en zayıf ve uzun görünen Kevin’dır. Yaklaşık 10 tel saçı bulunmaktadır ve saçları her zaman onun için önemlidir. Hem eğlenceli hem de zeki bir minyon karakteridir. Dondurmaya bayılır! Aynı zamanda çok becerikli bir aşçıdır. Ditto kelimesi ise ağzından bir an olsun düşmez.
 

Stuart

Tek gözlü minyon Stuart’tır. Kendisi en masumudur. Ve çok iyi rol yapabilme kabiliyetine sahiptir. O da Kevin gibi saçlarına ayrı bir önem vermektedir. Sürekli Poppadom kelimesini kullanmaktadır.
 

Bob

Şişman ve kısa boylu olan minyondur. Ve gözünün biri yeşil, diğeri kahverengi’dir. En yaramaz Bob’tur. Eğlenmeyi çok fazla sever.

 

Oyuncak Kulübü © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır