Oyuncak Makyaj Seti

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Oyuncak Makyaj Seti Çeşitleri

Oyuncak makyaj seti özellikle kız çocuklarının el becerisini, kavrama yeteneğini, üretkenliğini ve hayal gücünü geliştiriyor. Kızlar için en büyük tutku olan makyaj, daha çocukken bu oyun setleri vasıtasıyla başlıyor.

Her kızın doğasında var olan, ‘makyaja ve süslenmeye düşkünlük’, oyuncak makyaj malzemeleriyle açığa çıkıyor. Üstelik bu oyuncaklar gerçeğine çok benzediği için çocuklara ilgi çekici geliyor. Dış dünyayı yeni keşfetmeye başlayan çocuklar, oyuncak makyaj malzemeleriyle buna farklı bir boyut kazandırıyor. En ucuz oyuncak makyaj setleri arayanların imdadına ise bütçe dostu fiyatlarıyla Oyuncak Kulübü yetişiyor. Yine en kaliteli oyuncak makyaj seti arayan ebeveynler de sitemizde çözüme kavuşuyor.

Çocuk Oyuncak Makyaj Seti Zararlı mı?

Çocukların cildi son derece hassas olduğundan, herhangi bir kimyasal kullanmaları önerilmiyor. Fakat oyuncak formatında tasarlanmış olan makyaj setleri hem çocuklara makyaj deneyimi yaşatarak eğlendiriyor hem de onların sağlığını tehlikeye atmıyor.

Güvenilir markalara ait olan setlerde kanserojen maddeler bulunmuyor. Kızınız için en iyisini almak isterken onu farkında olmadan riske atmamak için bilindik oyuncak makyaj seti markaları tercih etmeniz gerekiyor.

Kız çocuğuna verilebilecek en güzel hediyelerin arasında yer alan bu setler sağlıklı ve güvenli bir yapıya sahip oldukları için anne-babaların da içini rahatlatıyor. Çocukların keşfetme duygusunu harekete geçiren bu setler, onların özgüvenini artırıyor ve sosyalleşmelerine katkıda bulunuyor.

Makyaj Seti Oyuncak Çeşitleri ve Modelleri

Birbirinden göz alıcı oyuncak makyaj seti modelleri farklı parçalardan oluşuyor. Örneğin; fırça, ruj, oje, ayna ünitesi, parfüm ve far neredeyse her makyaj setinde bulunan ürünlerden bazıları. Dede Candy Ken Kutulu Oyuncak Güzellik Seti, Ela'nın Dünyası Dondurma Makyaj Seti, Barbie sürülebilir oyuncak makyaj seti yüzlerce modelden sadece birkaçı. Bazı setlerde ayaklı makyaj masasına ve sandalye takımına da yer veriliyor. Frozen kızlarının kar temalı ilginç tasarımları da makyaj oyuncakları içerisinde kendine yer buluyor.

Bebekli oyuncak makyaj seti ise çocukların bebeklere makyaj yapmasını sağlıyor. Böylelikle onlar, bebeklerini birer prenses hâline getirebiliyor. Işıldayan elbisesi dikkatleri üzerine çekerken hiçbir çocuk buna kayıtsız kalamıyor

Makyaj setindeki ayna ile çocuklar, meydana getirdikleri değişime yakından tanık oluyor. Bu sayede kendi kendileriyle gurur duyarak yeteneğinin yansımasını seyrediyor.

Elsa makyaj seti de müzikli olduğundan dolayı çok ilgi görüyor. Elsa hayranları bu setin makyaj masasında âdeta başka bir dünyaya girerek kendisini Elsa gibi hissediyor. Ayna bölümünün kapağı açılınca çeşitli resimler ortaya çıkıyor ve müzik çalmaya başlıyor.

Kutudaki birbirinden güzel aksesuarlar çocuklara gönlünce makyaj yapma fırsatı tanıyor. Üstelik çocuk sadece kendine değil arkadaşına da makyaj yaparak bu eğlenceyi onunla da paylaşabiliyor. İşlevsellik ve dayanıklılık konusundaki beklentileri karşılayan ürün anne-babalardan da tam not alıyor.

LOL bebek oyuncak makyaj seti de kaliteli işçilik ve malzemeyi bir araya getiriyor. L.O.L. oyununa ilgi duyan çocuklar bu makyaj setleriyle zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor. LOL karakterlerinden izler taşıyan bu set çocuklara eğlenceyi garantiliyor.

Sürülebilir Oyuncak Makyaj Seti

Değişik tonlarda toz farlar içeren bu setler çocuklar için tamamen güvenli malzemelerden oluşuyor. Gerekli testlerden geçirilmiş ürünler çocukların sağlığını asla tehdit etmiyor. Renk pigmentleri içermeyen bu ürünler çocukların kendilerine gerçekten makyaj yapıyormuş gibi eğlenmelerini sağlıyor.

Kullanılan hammaddeler çocuklar için uygun olduğundan, ebeveynler de gönül rahatlığıyla bunları tercih edebiliyor.

Vidalar ve metal parçalar barındırmayan sürülebilir setler çocuklara özgürce makyaj yapma imkânı tanıyor! Sünger uçlu makyaj fırçasının da bulunduğu setler parlak ve canlı renkleriyle dikkat çekiyor. Çocukların evcilik oyunlarına yeni bir soluk getiren bu makyaj setleri onların güzelliklerine güzellik katıyor.

Okul öncesi dönemi geçen çocuklar renkli makyaj malzemelerine rağbet gösteriyor. Fakat gerçek malzemeler onların cildine zarar vereceğinden bu noktada gerçeğine benzeyen oyuncak malzemelerin kullanılması gerekiyor. İşte bu makyaj seti oyuncak ürünlerle hem çocukların bu eğlenceden mahrum olmasını, hem de onlara zarar gelmesini önlüyor.

Sağlığa herhangi bir yan etkisi bulunmadığı kanıtlanmış bu ürünler, rengârenk görünümleriyle çocukların beğenisini kazanıyor. Kaliteli baskıya sahip olduklarından renklernin solması gibi bir problem yaşanmıyor.

Sürülebilir oyuncak makyaj seti ile kız çocuklar –deyim yerindeyse- şimdiden gerçek makyajın provasını yapıyor! Cilt dostu, alerji yapmayan malzemelerden hazırlanan bu set, çocuklara güvenli ve eğlenceli bir deneyim vaad ediyor.

Büst Oyuncak Makyaj Seti

Çocuk oyuncak makyaj seti modelleri içinde büst olarak satılan ürünler yer alıyor. Bu set makyaj malzemeleri ve bebek büstü ihtiva ediyor. Çocuklar bu büst ile dilediğince makyaj yapabiliyor. Saçlarında ve yüzünde istediği değişimleri meydana getirerek eğlenceyi doruklarda yaşıyor.

Çocuk, bebeğin saçlarını topuz yapıyor veya örebiliyor. Böylelikle renkli görüntüler oluşuyor ve çocukların keyfine diyecek olmuyor!

Çantalı Oyuncak Makyaj Seti

Oyuncak makyaj seti çeşitleri arasında öne çıkan çantalı ürünler, çocukların kullanımını kolaylaştırıyor. Çantasıyla daha pratik olan bu modeller de sağlıklı malzemelerden elde ediliyor. Setin çantasında genellikle ayna, tarak, parfüm, farlar ve manikür seti bulunuyor.

Çocuklara özel tasarlanmış bakım setleri de çantalı olarak temin ediliyor. El becerisini geliştiren oyuncak bakım seti saç kurutma makinesi bile içeriyor! Pek çok parçadan meydana gelen bu setler çocukların farklı saç modelleri ortaya çıkarmasına imkân veriyor. Çantalı makyaj setleri çocukların onları dilediği yere götürmesine olanak tanıyor.

Oyuncak Makyaj Masası

Oyuncak makyaj seti içerisinde masası da bulunuyor. Kolayca kurulabilen bu masa hem dış hem de iç mekânlarda konforlu kullanım olanağı sunuyor. Aynı anda birkaç çocuğun oturabileceği bu oyuncak son derece dayanıklı. En ince ayrıntılarına kadar düşünülerek tasarlanan bu sette küçük hanımların ihtiyaç duyacağı her şey var!

Oyuncak Makyaj Seti Fiyatları

Setlerin fiyatını içerisindeki parça sayısı ve özellikleri belirliyor. Fiyat skalası markaya ve modele göre değişse de her türlü oyuncak makyaj seti ucuz ve kaliteli olarak web sitemizden satın alınabiliyor. Geniş ürün yelpazesine sahip olan sitemizde çocukların nârin cildi, üzerine titrediğimiz sağlığı ve hiç bitmeyen oyun isteği düşünülerek tasarlanmış en özel ürünler yer alıyor! Onların her an doyasıya eğlenmeyi hak ettiği bilinciyle en güzel modellere yer veren sitemiz, ekonomik fiyat politikasından hiç şaşmıyor.

Oyuncak Makyaj Seti Ucuz mu?

Setlerde bulunan malzemeler, çocuklar hem kendilerine hem de bebeklerine rahatça makyaj yapabilsin diye rengârenk fakat tamamen doğal boyalardan üretiliyor. Kanserojen maddelerin bulunmadığı ürünler Sağlık Bakanlığı’nın onayıyla piyasaya sürülüyor. CE belgeli oyuncak ürünlerimiz çocukların motor becerilerine ve üretkenliğine büyük katkıda bulunuyor.

Her çocuk anne-babasını taklit etmeyi seviyor. Özellikle kız çocukları makyaj konusunda annelerine ve ablalarına özeniyor. Fakat makyaj yapabilmek için büyümeyi beklemelerine gerek yok! Ucuz oyuncak makyaj seti modelleri bu noktada onların imdadına yetişerek beklentilerini karşılıyor! Üstelik bu setler onlara, her eşyanın kişiye özel olduğu bilincini de aşılıyor. Modaya ilgi duymalarını sağlayarak bakış açılarını genişletiyor. Öte yandan çocuk, makyaj masasında oynarken biraz daha özbakım becerisi kazanıyor. Bakımını kendisinin yerine getirmesi gerektiğini öğreniyor.

Onların farklı tasarımlara imza atmasında büyük rol oynayan bu setler bir makyaj çantasında bulunması gereken her şeyi içeriyor. Çocukların hassas yapısı göz önüne alınarak tasarlanan bu ürünler farklı özellikler, parça sayıları ve renklerle sitemizde sizi bekliyor.

Oyuncak Makyaj Seti Kaç Lira?

Anne-babaların bu soruyu dert etmeleri ve en düşük fiyatı bulmak için uzun uzun araştırmaları gerekmiyor. Çünkü sitemizde çeşit çeşit markanın birbirinden güzel oyuncak makyaj setleri uygun fiyata bulunabiliyor. Allık fırçası, toka, far, tabure, parfüm kutusu, ruj, ayna, tarak, gözlük ve fön makinesi gibi muhtelif aksesuarlardan oluşan bu setler çocukları eğlencenin zirvesine çıkarıyor.

Kaynak

EWG

Momlovesbest