Oyuncak Traktör

En güzel oyuncak traktör modelleri cazip fiyatlar ile Oyuncak Kulübü'nde

Oyuncak traktör, erkek çocukların en fazla ilgisini çeken oyuncaklar arasında yer alıyor. Farklı yaş grubundaki çocuklara hitap edecek şekilde tasarlanan oyuncak traktör modelleri bildiğimiz traktörlerin minyatürü olarak üretiliyor. Boyutları ve diğer özellikleriyle birbirinden ayrılarak zengin bir çeşitlilik oluşturan modellerin akülü olanları, motora bağlı elektrikli akü sayesinde çalışıyor.

Güvenli ve kolay kullanım imkânı sunan en ucuz oyuncak traktör modelleri sitemizin geniş ürün yelpazesinde kendine yer buluyor. Bilhassa erkek çocukların favorileri arasında yer alan oyuncak traktörler kız çocukların da beğenisini kazanıyor. Adeta gerçeğinden farkı olmayan bu modeller, unutulmaz bir sürüş deneyimi yaşatarak çocukların tatlı hatıralarına yenilerini ekliyor.

En popüler Traktör Oyuncak Çeşitleri

Değişik modellerde piyasaya sürülen oyuncak traktör çeşitleri çocuklara zamanını dolu dolu, verimli geçirme fırsatı verir. Donanımlarıyla ve güvenli tasarımlarıyla öne çıkan kepçeli oyuncak traktör modelleri popülaritesini hiçbir zaman yitirmez. Öte yandan pedallı oyuncak traktör modelleri ise çocuğun bacak kaslarını çalıştırarak büyüme sürecini olumlu etkiler. Uzaktan kumandalı oyuncak traktör çeşitleri ise üzerindeki düğmeleriyle daha rahat kontrol edilebilme özelliğine sahiptir.

Büyük Oyuncak Traktör

Bazı oyuncak traktörler daha büyük boyutlarda tasarlanmaktadır. Bu durum çocukların traktör deneyimini daha gerçekçi kılar. Küçük modellere kıyasla daha çok ilgi uyandıran büyük oyuncak traktörler, klasik arabaların sunduğu eğlenceden fazlasını vaadetmektedir. Tabii bu modeller içerisinden seçim yaparken çocuğun yaşını ve boyunu da göz önüne almak gerekiyor.

Büyük Oyuncak Traktör

Lego City, Bruder, Pilsan, Maisto gibi çeşitli oyuncak traktör markaları farklı boyut ve renklerde birbirinden cazip ürünler tasarlıyor.

Büyük oyuncak traktörlerin bazıları tek olarak satılırken bazıları oyun seti hâlinde sunuluyor. Çek-bırak özellikli büyük oyuncak traktörler, minik çiftçilere çok yardımcı olur. Metal gövdesiyle ve yanında gelen tarım âletleriyle pratik bir set oluşturan büyük oyuncak traktörler, çek-bırak özelliği sayesinde kendi başına ileriye doğru hareket edebilme özelliği barındırmaktadır. Böylelikle çocuklar diğer aksesuarlarla birlikte kendine sevimli bir çiftlik kurabilme şansına erişir.

Oyuncak Traktör Uzaktan Kumandalı Modeller

Uzaktan kumandasıyla daha kolay kullanım imkânına sahip olan oyuncak traktör modelleri, çocuklara traktörü belli bir mesafeden yönetme fırsatı verir. Böylelikle çocuk, ille de traktörünün yanında olmak zorunda kalmadan ona uzaktan hükmedebilir.

Sade bir görünüme sahip olan ve çok fazla ayrıntı içermeyen bu traktörler dayanıklı ve büyük tekerlek yapılarıyla öne çıkar.

Bazılarının ise önünde kepçe detayı bulunmaktadır. Markadan markaya değişiklik gösteren bu traktörler yalnızca estetik bakımdan değil hareket kabiliyeti ve işlevsellik açısından da çocukları tatmin ediyor. Bu oyuncak traktörler çoğu zaman 3-6 yaş grubu tarafından tercih edilse de farklı boyut ve tasarımlarıyla daha küçük yaştaki çocuklara da hitap eden oyuncak traktör modelleri bulunuyor.

Gerek açık, gerekse kapalı alanlarda kullanıma uygun bu modeller çocukların oyun zevkini başka bir boyuta taşıyor.

Oyuncak Traktör Pedallı Modeller

Eğlence seviyesini artıran ve denge kurmayı öğreterek bedensel gelişimi destekleyen pedallı oyuncak traktörler daha bisiklete binecek yaşa gelmemiş küçüklere hitap ediyor. Görünümü itibariyle tam bir traktör gibi olan bu modellerde koltuk kısmı çocuğun rahatça oturabileceği şekilde tasarlanıyor.

Oyuncak traktör pedallı

Pedallar ise ayaklarının yetişebileceği yükseklikte konumlandırılıyor. Direksiyonla aracın yönünü istediği gibi değiştirebilen çocuklar, pedallı oyuncak traktörüyle zamanın nasıl geçtiğinin farkına varmıyor! Hem böylelikle çocuklar, hızlanma, yavaşlama ve yön gibi kavramları daha iyi öğreniyor.

Bu modellerde çoğunlukla polikarbon malzeme kullanılıyor. Alternatif renk seçenekleriyle her zevki tatmin eden modeller, çocuğun kendi fiziksel gücüyle hareket ettirebildiği bir ürün olduğu için, kaslarının gelişmesine de yardım ediyor.

Bahçe ve park gibi alanlarda miniklerin eğlenceli anlar yaşamasını mümkün kılan pedallı oyuncak traktörler kullanım ve kurulum kılavuzuyla birlikte geliyor. Birkaç dakikada hazır hâle getirilen bu oyuncaklar, istenildiği zaman yeniden sökülüp kutusuna koyuluyor.

Bazı pedallı oyuncak traktör modellerinin kutusunda çıkartmalar yer alıyor. Kurulumun ardından bunlar ürünün etrafına yapıştırılıyor ve oyuncağa daha gerçekçi bir görünüm kazandırıyor.

Uzun soluklu kullanım açısından uygunluk gösteren bu modeller, kullanım talimatlarına uygun bir şekilde değerlendirilirse formunu yıllar boyu koruyabiliyor.

Çocuklar pedallı traktörünü açık alanda rahatça kullanabiliyor. Tekerleklerinin ve diğer tüm birimlerinin kolaylıkla temizlenebilmesi ebeveynlerin de işine yarıyor. Fakat yapısını bozmamak adına, sert kimyasal temizlik ürünlerinden kaçınılması öneriliyor.

Oyuncak Traktör Seti

Set hâlinde sunulan oyuncak traktörler kepçe, römork ve benzeri aparatları ayrı olarak içerebiliyor. Bazen traktör, kamyon ve dozer üçlü set olarak beğeniye arz edilebiliyor.

Oyuncak Traktör Seti

Çocukların hayal gücünü ve rol yeteneğini geliştiren bu setler onların iş makinelerini öğrenmelerine yardım ediyor. Farklı modellerin bir arada sunulduğu setler çocukların daha fazla alternatife sahip olmasını sağlıyor. Bazen de aynı modelin farklı renkleri set hâline getiriliyor.

Oyuncak Traktör Kepçe

Bu tasarımlarda ön tarafta bulunan ve kepçe adı verilen parça dikkati çekiyor. Hem farklı seslerde kornaları hem de kepçe fonksiyonuyla büyük ilgi uyandıran bu modeller çocuğun yalnız başına kullanabileceği şekilde tasarlanıyor.

Uzun süreli kullanım imkânıyla ebeveynlerden de tam not alan modeller, çocuklarının gelişimini eğlenceli bir yöntemle desteklemek isteyenlerin seçimi oluyor.

Metal, plastik gibi farklı malzemelerden yapılan kepçelerin ayrı olarak da satın alınması mümkün oluyor. Şarjlı ve kumandalı kepçeler birbirinden güzel traktör modellerine çok yakışıyor ve çocukların oyun keyfini daha da artırıyor.

Kepçeli Traktör Oyuncak

Zincirli pedallı kepçeli oyuncak traktörler çocukların çiftlik macerasını üst noktaya taşıyor. Ayarlanıp sökülebilen koltuğa sahip olan bu modellerin hareketli kepçe ve kepçe kolu tasarımı daha ergonomik ve şık bir hâle getiriyor. Bazı modellerin ön kaputu açılabiliyor. Kanserojen madde içermeyen bu ürünlerde çocuk sağlığına uygun hammaddeler kullanılıyor.

Kepçeli Traktör Oyuncak

Oyuncak Traktör Römork

Bazı oyuncak traktör modellerinde kepçenin yanı sıra römork adı verilen bir başka ekstra da bulunabiliyor. Böylelikle çocuklar hem diğer oyuncaklarını hem de toprak/kum gibi unsurları traktöründe taşıyabiliyor. Çocukların oyun saatlerini daha renkli hâle getiren bu modeller pedallı, uzaktan kumandalı vb. farklı traktör tiplerinde karşımıza çıkabiliyor.

Oyuncak Traktör Römorklu

Çeşitli boyut ve renklerde üretilen oyuncak traktör römorklu modelleriyle daha da ilgi çekiyor. Bazılarında 6 kademeli, patentli ayarlanabilir koltuk yer alıyor. Patentli kolay dönen direksiyon sistemiyle çocuklara kolaylık sağlayan römorklu traktörlerin ön takım sistemi zemine göre ayarlanabiliyor. Zincirli pedal, havalı korna ve hareketli damper gibi ilâvelerle zenginleştirilen modeller farklı ebatlarda tasarlandığından çeşitli yaş gruplarına hitap edebiliyor.

Oyuncak Traktör Römorklu

Römorklu Traktör Oyuncak

Bazı römorklu oyuncak traktörler tırmık ve kürek gibi birimler içeriyor. Oyuncaklarıyla deniz kenarında oynamak isteyen çocuklar, bu sayede aracına kum yükleyebiliyor. Hem kepçeli hem de römorklu çözümler çocukların oyunlarını daha da renklendiriyor.

Römorklu Traktör Oyuncak

Sadece çiftçilik oyunlarında değil, inşaata yönelik hayali oyunlarda da kullanılan römorklu oyuncak traktör modelleri sadece erkek çocuklar tarafından beğenilmekle kalmıyor, kız çocukların da en sevdiği oyuncaklar arasına girmeyi başarıyor.

Oyuncak Traktör Fiyatları

Oyuncak traktör fiyatları marka, model ve özelliklere göre değişse de sitemiz her zaman en uygun fiyat garantisiyle en kaliteli ürünleri sunuyor. Çocuklarının eğlenerek öğrenmesini isteyenler, araçları yakından tanıyıp belli oranda kullanabilmesini arzu edenler en güvenilir oyuncak traktör markaları tarafından geliştirilmiş başarılı modelleri sitemizde buluyor.

Oyuncak traktörler çocukların hem kendi başına hem de yaşıtları ile keyifli vakit geçirmesini sağlıyor.

Ülkemizin ve dünyanın popüler oyuncak üreticileri tarafından geliştirilmiş, sağlığa hiçbir zararı olmayan materyallerin kullanıldığı oyuncak traktörler çocukların çiftçilik araçlarını tanımalarına imkân veriyor.

Farklı boyut, yapı ve renklerde tasarlanan bu modellerin kimisi yalnız traktör aracını içeriyor. Modellerin bazıları da römork ve kepçe gibi ekipmanları beraberinde getiriyor.

2-7 yaş arası çocukların tek eliyle veya iki eliyle kavrayarak rahatça taşıyabileceği boyutlarda üretilen modellerin çekici kısımları ve tekerlekleri hareketli forma sahip oluyor.

Bu sayede oyuncak traktör çeşitleri kolay kullanımıyla çocukların oyun saatlerini daha eğlenceli bir hâle getiriyor. Geliştirilen modele göre kauçuk ve plastik gibi materyallerden yapılan bu tekerlekler traktörün farklı alanların zeminlerinde kullanılmasına olanak veriyor.

Oyuncak Traktör Fiyatları Ucuz mu?

Her anne-baba çocuğuna oyuncağın en iyisini satın almak istediği gibi, haklı olarak kendi bütçesini de düşünüyor. Sitemiz, en ucuz oyuncak traktör modelleri ile onları, kaliteden ödün vermeksizin hesaplı alışveriş yapma ayrıcalığıyla buluşturuyor.

Her bütçeye uygun oyuncak traktör modelleri ekonomik fiyatlar ve en üstün kalite ile hem ebeveynleri, hem de çocukları memnun ediyor.

Fiziksel güçle hareket ettirilen pedallı modellerin yanında pilli, uzaktan kumandalı modeller de bu uygun fiyatlı oyuncak traktör modelleri içerisinde yer alıyor. Yetişkinlerin de ilgisini çeken, orijinalleri ile birebir tasarıma sahip bu modeller, oyuncak koleksiyonu yapanların da beğenisini kazanıyor.

Oyuncak traktör ucuz fiyata satın alınmak istendiği zaman kaliteden taviz verilmesi gerekmiyor. Çocuk sağlığı gözetilerek, dayanıklı ve sağlığa zararsız malzemelerden üretilen, şık tasarıma ve gelişmiş özelliklere sahip traktörler, sitemizin oyuncak araç kategorisinde alıcılarını bekliyor.

Akıllı anahtar sistemine ve ayarlanabilir koltuğa sahip olan en ucuz akülü oyuncak traktörler farklı akü kapasiteleri ile sunuluyor.

Marka ve modeline göre orantılı bir fiyat aralığına sahip olan traktörler kampanyalar ve indirimli teklifler ile ebeveynleri hoşnut ediyor.

Zincirli pedal, hareketli kepçe, römork ve korna gibi ekstralarıyla daha da renkli hâle gelen çeşitler arasından herkesin çocuğuna uygun modeli bulması çok kolay oluyor.

Çocuğunun severek oynayacağı ve gelişimine olumlu yönde katkı sağlayacak oyuncak traktör modellerini, ayrıcalıklı fiyat ve kalite ile satın almak isteyenler tercihini sitemizden yana kullanıyor.

Yalnızca erkek çocukların değil kızların da merakını celbeden traktör modelleri set hâlinde de uygun fiyata sunuluyor. En ucuz oyuncak traktör setleri; kürek, kasa, tarla sürmek için kullanılan araçlar ve buna benzer şeylerle beraber geliyor.

Çocukların hayal dünyalarını zenginleştiren bu setlerdeki tüm parçalar kaliteli malzemelerden üretiliyor.

Çocukların çiftçiliği öğrenmesine yardım eden oyuncak traktörler onların doğayla iç içe olmalarını destekliyor.

Vakumlu, sürtmeli, kamyon ve kepçeli gibi farklı tarzlarda çeşitlilik gösteren modeller kullanılan materyallere, obje sayısına ve oyuncak traktörün yeteneklerine göre farklı fiyatlandırılıyor.

Uygun maliyete maximum kalitenin adresi olan sitemiz, çocuk sağlığı açısından hiçbir tehlike oluşturmayan, dayanıklı malzemelerden imal edilmiş ürünleriyle ebeveynlerin ilk duraklarından biri oluyor.