Paw Patrol

Paw Patrol Oyuncak

Paw Patrol, Kanada menşeili çocuk animasyon dizisi olup ilk bölümü 12 Ağustos 2013 tarihinde yayınlanmıştır. Bu dizide kendilerine "Pençe Devriyesi" diyen arama ve kurtarma köpeklerinin başlarından geçen olaylar işlenmektedir. İtfaiyeci, polis, pilot gibi devriye ekibindeki her köpeğin kendine has kabiliyetleri vardır ve ani müdahale gereken durumlarda bütün devriye ekibi uyum içinde çalışır. Animasyon çocuklar tarafından çok beğenilince doğal olarak Paw Patrol oyuncak modellerinin piyasaya sürülmesi çok kısa süre içinde gerçekleşmiştir. Karakter figürleri, karakterlerin görev araçları ve Paw patrol peluş oyuncak çeşitleri çocuklar tarafından en çok tercih edilen ürünler haline gelmiştir.

Paw Patrol Oyuncak Karakterler

Diğer adı ile "Pençe Devriyesi" ekibi belli başlı karakterlerden oluşmaktadır. Tabii bu karakterlerin de birer görev araçları bulunmaktadır. Şimdi bu karakterlerden ve oyuncaklarından bahsedelim.

Oyuncak Ryder Karakter

Ryder Paw Patrol ekibinin ilk üyesidir ve bu ekibin lideridir. Zor durumda kalan insanlara yardım etmeyi sever ve bu amaçla bütün ekibi o yönlendirir. 10 yaşındadır. Olgun bir yapıya sahiptir. Yavruların eğitiminden kendisi sorumludur ve her yavruyu çeşitli görevler için ayrı ayrı eğitmektedir. ATV kullanır.

Ryder - Paw Patrol

Oyuncak Cap'n Turbot Karakter

Diğer adı Captain Horatio Turbot olup kendisi çok zeki ve akıllı bir deniz biyologudur. Seal adasında bir deniz fenerinde kuzeni Francois ile birlikte yaşamaktadır. Doğayı araştırmayı çok sevmektedir. Ryder ve yavrular ile ilgilenmeye bayılır. Aynı zamanda çok yetenekli bir dil bilimci ve çevirmendir. Kendisi için Paw Patrol ekibinin en iyi insan dostu denilebilir.

Cap'n Turbot - Paw Patrol

Oyuncak Alex Porter Karakter

Alex Porter 6 yaşında bir erkek çocuğudur. Paw Patrol ekibine katılamadığı için kendi devriye ekibini kurmaya çalışır. Hem çekingendir hem de çok sabırsızdır.

Alex Porter - Paw Patrol

Oyuncak Katie Karakter

Katie evcil hayvan salonunda çalışan ve oldukça sevecen bir kızdır. Hayvanların temiz ve bakımlı olması onun için çok önemlidir. Cali adında bir kedisi vardır.

Katie - Paw Patrol

Oyuncak Jake Karakteri

Jake snowboard tesislerini işletir ve aynı zamanda çok iyi bir snowboard uzmanıdır. Dağda mahsur kalan diğer snowboardcuları kurtarır. Her zaman çok sakindir.

Jake - Paw Patrol

Oyuncak Chase Karakter

Chase ekibin ana karakterlerinden biridir. Alman çoban köpeği yavrusudur ve kendisi bir polis köpeğidir. Cinsiyeti erkektir. Polis arabası kullanır ve polis kıyafeti giyer. Aynı zamanda trafiği yönetme görevi de kendisine aittir. Doğuştan bir lider olup sorumluluk almayı sever. En yakın arkadaşı Marshall ile müthiş bir rekabetin içindedir fakat bu rekabet sadece eğlence amaçlıdır. Görev sırasında kesinlikle ciddiyetini kaybetmez. Ve oldukça atletik bir yapıya sahiptir. Paw Patrol Chase oyuncak çeşitleri de hemen hemen hep polis kıyafetli şekildedir. Paw Patrol oyuncak Chase figürleri de revaçta olan ürünlerdir.

Chase - Paw Patrol

Oyuncak Marshall Karakter

Marshall Paw Patrol ekibinde yer alan Dalmaçyalı cinsi bir erkek köpek yavrusudur. Hem itfaiye köpeğidir hem de doktordur. İlk görevi yangınlara müdahale etmektir. Ağaçlarda veya yükseklerde mahsur kalan canlıları kurtarmak da diğer görevidir. Ve demin de bahsettiğimiz gibi doktor olarak da yaralı olanlara yardım eder. Paw Patrol Marshall oyuncak çeşitleri de görevleri ile paraleldir. İtfaiye arabası vardır. Kendisi çok sakar olup biraz huysuz tavırlıdır. Çok heyecanlandığı zaman ulumaktadır. Çok sadık ve cesurdur.

Marshall - Paw Patrol

Oyuncak Skye Karakteri

Skye cocker spaniel cinsi ile karışımı olan dişi bir köpek yavrusudur. Paw Patrol ekibinin ilk dişi üyesidir. Favori rengi pembedir. Kendisi helikopter kullanmaktadır ve çevre kontrolü kendisinin görevidir. Acil durumlarda helikopteri ekip üyelerini hızlıca olay yerine götürmektedir. Skye çok cesur ve akıllıdır ancak aynı zamanda fazla duygusaldır. Hafızası çok iyi olup ezberleme yeteneği mükemmeldir. Paw Patrol Skye oyuncak çeşitleri genellikle pembe renktedir ve daha çok kız çocukları tarafından tercih edilmektedir.

Skye - Paw Patrol

Oyuncak Rubble Karakter

Rubble ingiliz bulldog cinsi bir erkek köpek yavrusudur. İnşaat işleri, hasarlı binaları düzeltmek, tren raylarını onarmak ve moloz taşımak onun görevidir. Örümcek korkusu vardır. Banyo yapmayı çok sever. Kaykay ve snowboard özel ilgi alanıdır. Kullandığı araç buldozerdir. Sert bir görüntüye sahip olmasına rağmen yumuşacık bir kalbi vardır. Özellikle yavru kedilere karşı çok hassastır. Paw Patrol Rubble oyuncak çeşitleri arasında figürleri ve inşaat araçları bulunmaktadır.

Rubble - Paw Patrol

Oyuncak Zuma Karakteri

Zuma kahverengi bir erkek labrador yavrusudur. Su altında tehlikede olan hayvanları kurtarmakla görevlidir. Sakin ve olgun bir yapısı vardır. Skye ile müthiş bir rekabetin içindedir. Ryder kendisini çok sever. Kendi kayıkhanesinde yaşar ve sörf yapmaya bayılır.

Zuma - Paw Patrol

Oyuncak Rocky Karakter

Rocky melez bir erkek köpek yavrusudur. Geri dönüşüm işleri ilgilenmektedir. Sudan aşırı derece korkmaktadır. Fakat son derece de akıllı bir köpek yavrusudur.

Rocky - Paw Patrol

Çok satılan Paw Patrol Oyuncak modelleri

2013 yılında Paw Patrol animasyon dizisinin yayınladığı zamandan beri Paw Patrol oyuncakları son derece popüler durumdadır. Dizinin yayınlandığı her ülkede çocuklar tarafından fazlaca tercih edilmektedir. Görev araçları, özel görev araçları, dönüşen araçlar ve Paw patrol ekibi üyelerinin figürleri çokça satın alınmaktadır. Bu kahramanların oyuncak çeşitleri maalesef bebek oyuncakları kategorisine girmemektedir, kullanım yaşı genelde 3 yaş ve üzeri olarak tavsiye edilmektedir. Diğer bir taraftan Paw Patrol oyuncak seti de yine ebevenyler tarafından satın alınan ürünler arasındadır. Paw Patrol karakter figürlerinin koleksiyonunu yapan çocukların sayısı da yeterince fazladır. Ve bu koleksiyonlar çocukların ilgi alanlarına göre değişiklik göstermektedir. Özellikle sitemizde sunulan figürleri ve araçları koleksiyonu yapılan ürünler arasında gösterebiliriz.

Paw Patrol Oyuncak Fiyatları Hakkında Bilgi

Paw Patrol oyuncakları lisanslı oyuncaklar kategorisinde yer alan gayet güvenilir ve sağlıklı oyuncaklardır. Lisanslı olmaları sebepleri üretici firma tarafından belirlenen fiyat aralıkları ile satılmaktadır. Paw Patrol oyuncak orjinal çeşitleri yurt dışından ülkemize ithal edildiği için döviz kurunun değişimine bağlı olarak fiyatlarında dalgalanma gösterebilmektedir. Ve lisanslı oyuncak olduğu için her hakkı saklıdır. İndirim ve ucuz olduğu zamanları takip ederek veya sitemizdeki hizmet sağlayıcıları aracılığı fiyatları sürekli kontrol edebilir ve uygun olduğu dönemlerde satın alabilirsiniz. Paw Patrol oyuncak fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak

https://pawpatrolandfriends.com/pages/paw-patrol

https://www.spinmaster.com/en-US/brands/paw-patrol/

https://www.thetoyinsider.com/toys/paw-patrol-basic-vehicles/

https://pawpatrol.fandom.com/wiki/PAW_Patrol_(team)/Toys