Oyuncak Kulübü
Kategoriler
Sonuçları Filtrele

Marka

 • Adore Oyuncak1
 • Samatli Oyuncak11
 • Vardem Oyuncak3

Fiyat (TL)

-

Paw Patrol Oyuncakları

Limit:
15 sonuçtan 1 ile 15 arası görüntüleniyor.

 

 

 

Paw Patrol Oyuncakları Hakkında

Paw Patrol Oyuncak, işte bu kelime çocuklar için son derece büyüleyici! Son zamanlarda bu oyuncaklar hemen hemen her çocuğun favorisi konumuna geldi. Peki neden?

Paw Patrol yani Türkçe çevirisi ile "Pençe Devriyesi", programın yaratıcı ise Keith Chapman. 2013 yılının Ağustos ayından itibaren televizyonlarda yayınlamaya başlayınca çocuklar tarafından aşırı ilgi gördü. Hikaye 10 yaşındaki Ryder önderliğindeki kurtarıcı yavru köpeklerin yaşadığı maceralarla alakalı tamamen. Ve her köpeğin gerçek hayattaki insanlar gibi bir mesleği yani işi var. Kimisi itfaiyeci, kimisi polis, kimisi inşaat işçisi. Ve tamamen gerçek hayattan ilham alınarak senaryolaştırılan bir çizgi film serisi. Ürkütücü olmayan ancak heyecan dolu hikayeleri ile izleyen her çocuğu kendilerine hayran bırakıyorlar. Ağaçtan inemeyen bir kedi mi var? Paw Patrol ekibi hemen orada! Veya freni patlamış bir kamyon tehlike mi yaratıyor? Paw Patrol kurtarıcı ekibi hemen yetişiyor. Ryder ve yavru köpekler aslında bir de mesaj veriyor çocuklara; "Hayvanlara iyi davranalım"

Şimdi Paw Patrol Ekibini tanıyalım;

Ryder: Paw Patrol ekibinin lideri ve öğretmeni. Hem cesur hem de yetenekli. Kurtarma görevi varsa Ryder'ı Atv'ye ve kar aracına dönüşen muhteşem jet skisi ile birlikte orada görebilirsiniz. Ryder tam olarak 10 yaşında ancak yaptıkları tamamen yetişkin bir insanın yapacağı türden. Ayrıca Paw Patrol Ryder Oyuncak çeşitlerini çok ama çok seveceksiniz.

Chase: Yavru bir Alman çoban köpeği. Polis arabası kullanıyor ve megafonu ise elinden hiç düşmüyor. Bütün kurtarma görevlerinde yerini alıyor çünkü o doğuştan bir lider ve bütün operasyonlarda kontrolün tamamen kendisinde olmasını istiyor. Ancak kedilere ve tüylere karşı alerjisi var. Bu konuda çok dikkatli olmalı.

Rocky: Karma bir cins olan yavru köpek kendisi. Geri dönüşüm işi Rocky'den sorulur. Kullanışlı olan birçok teçhizatı bulunuyor. Çok fikri var ve fazlasıyla hevesli bir köpek.

Skye: Uçmayı çok ama çok seven bir Paw Patrol üyesi. Helikopteri ve kanatlı araçları onun vazgeçilmezi. Aynı zaman çok cesur, korkusuz ve akıllı cockapoo cinsi bir yavru köpek. Her görevi zarif bir şekilde ve tebessümle yapıyor. Paw Patrol Oyuncak Skye çeşitlerini çok seveceğinizden eminiz!

Zuma: Kahverengi bir labrador yavrusu. Su onun vazgeçemeyeceği bir tutkusu. Çok fazla enerjisi var. En sevdiği şeyler gülmek ve sörf yapmak. Kayıktan bir evi var Zuma'nın. Ve her göreve hovercraft ile gidiyor.

Everest: Eğlenceyi çok seven bir Paw Patrol üyesi. Ekibe ikinci olarak katılan Everest aynı zamanda Husky (Sibirya Kurdu) cinsi bir yavru köpek. Mavi gözleri büyüleyici. Jake ile beraber karlı dağlarda yaşıyor. Kar ve buz onun vazgeçilmezi. Kar kurtarma aracı ise zorlu görevlerdeki en büyük yardımcısı. Paw Patrol Everest Oyuncak çeşitlerini de çok seveceğinizden eminiz!

Rubble: Bir İngiliz buldogu. Aynı zamanda bir inşaatçı olan Rubble kaykaylar ve snowboardlar hakkında çok fazla bilgiye sahip. Önce kirlenmek sonrasında ise banyo yapmak favorileri arasında.

Tracker: Paw Patrol ekibinin en yeni üyesi. İnanılmaz bir duyma kabiliyetine sahip. Profesyonel bir izci. Hatta duyma kabiliyeti o kadar ileri seviyedeki, bazı olayları daha gerçekleşmeden duyabiliyor.

Marshall: Hiçbir yangın onun elinden kurtulamaz. Marshall itfaiyeci bir dalmaçyalı. En sevilen Paw Patrol karakterlerinden biri. Ama çok heyecanlı ve aynı zamanda biraz da beceriksiz. Yine de Paw Patrol Marshall Oyuncak çeşitleri favorileriniz arasındaki yerini alacaktır.

Paw Patrol Oyuncak isimleri nelerdir?

Şimdi gelelim oyuncak kısmına... Bu müthiş kurtarıcı ekibin oyuncakları fazlasıyla var ancak isimleri tam olarak bilinmiyor. Bu da Paw Patrol oyuncaklarını ararken karşımıza çıkan en büyük sorunlardan biri. Detaylı bir inceleme yaparak sizler için bu oyuncakların isimlerine ulaşmaya çalıştık. Ve bir liste yapalım dedik. Listemiz ise şöyle;

Paw Patrol Araçlar (Kahramanlara göre)

 • Chase'in Araçları; Chase'in Yolculuğu ve Kurtarma Aracı, Son Kurtarma Mini Helikopteri, Nihai Kurtarma Polis Kruvazörü, Deniz Devriye Aracı, Orman Gezgini, Karayolu Devriye Kruvazörü, Çekici Kamyon, Kurtarma Yarışçısı, Dönüşen Polis Aracı, Casus Kruvazörü.
 • Marshall'ın Araçları; İtfaiye Aracı, EMT Kamyonu, Nihai Kurtarma İtfaiye Aracı, Dönüşebilen İtfaiye Aracı, Kurtarıcı Racer, Flip & Fly, Deniz Devriye Aracı, Orman Kamyonu, Son Kurtarma Mini İtfaiye Arabası, Marshall'ın Yolculuğu ve Kurtarma Aracı.
 • Zuma'nın Araçları; Dönüşen Hovercraft, Ultimate Kurtarma Mini Askılı Planör, Ultimate Kurtarma Hovercraft, Deniz Devriye Aracı, Jungle Hovercraft, Kurtarma Yarışçısı.
 • Everest'in Araçları; Kar kurtarma aracı
 • Skye'ın Araçları; Nihai Kurtarma Mini Helikopter, Son Kurtarma Helikopteri, Deniz Devriye Aracı, Skye Döngüsü, Orman Helikopteri, Skye Uzay Gemisi, Roket Gemisi, Kurtar Pisti, Çevirme ve Uçma, Kurtarma Yarışçısı, Dönüşen Helikopter, Yüksek Uçan Helikopter.
 • Rubble'ın Araçları; Digg'n Buldozer, Moloz Vinci, Nihai Kurtarma Buldozeri, Kurtarma Yarışçısı, Flip & Fly Rubble, Süper Yavru Rubble Vinci, Damperli Kamyon, Deniz Devriye Aracı, Orman Buldozeri, Nihai Kurtarma Mini Kırıcı Arabası, Dönüşen Buldozer.
 • Rocky'nin Araçları; Kurtarma Merkezi Mini Vinç Arabası, Nihai Kurtarma Geri Dönüşüm Aracı, Deniz Devriye Aracı, Orman Kamyonu, Geri Dönüşüm Aracı, Rocky'nin Römorkörü, Kurtarma Racer, Dönüşen Geri Dönüşüm Aracı.
 • Ryder'ın Araçları; Kurtarma ATV'si, Alt Devriye Helikopteri, Hava Devriyesi

 

Paw Patrol Oyuncak Seti

Paw Patrol Oyuncakları içerisinde şu ana kadar üretilmiş 2 adet Paw Patrol Oyuncak Seti bulunmaktadır. Bunlardan biri My Size Gözetleme Kulesidir. Özelikleri ise 2,5 metre boyunda olması, etkileşimli ışıklara ve değişik birçok sese sahip olması, araç fırlatma özelliğine sahip olmasıdır. 3 Yaş ve üzeri için tavsiye edilmektedir. Yetişkin biri tarafından monte edilebilir. İçeriğinde ise 1 adet gözetleme kulesi, 1 adet Chase aracı, 1 adet Chase figürü, 2 adet Chase yavru paketi, 1 adet Marshall figürü ve 2 adet Marshall yavru paketi bulunmaktadır.

Bir diğer Paw Patrol Oyuncak ise Gözetleme Oyun Setidir. Gerçekçi bir asansör sahiptir. 360 derece dönebilir. Ve birçok ödüle layık görülmüş bir oyuncak türüdür. İçeriğinde ise 1 adet gözetleme kulesi, 1 adet chase figür, ve 1 adet polis aracı bulunmaktadır.

Paw Patrol Oyuncak Fiyatları

Sitemizden de inceleyeceğiniz üzere uygun fiyatlara sahip Paw Patrol oyuncakları bulabileceğiniz gibi ebat, parça sayısına göre yüksek fiyatlı Paw Patrol Oyuncakları da mevcuttur. Paw Patrol Oyuncak en ucuz şekilde Oyuncak Kulübü'nde bulabilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyatlı puzzle oyuncağı da mevcuttur. Ancak ahşap puzzle değildir.

*Paw Patrol Oyuncak için yazılan bu yazının her hakkı saklıdır ve Oyuncak Kulübü izni olmaksızın kesinlikle kullanılamaz.*

 

Oyuncak Kulübü © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır