Oyuncak Kulübü
Kategoriler
Sonuçları Filtrele

Marka

  • Adore Oyuncak4

Fiyat (TL)

-

Power Rangers Oyuncakları

Limit:
7 sonuçtan 1 ile 7 arası görüntüleniyor.

 

 

Yaklaşık 25 yıllık bir geçmişe sahip olan Power Rangers ülkemizde 90’lı yıllarda gösterime girdiğinden itibaren çocukların en sevdiği kahraman topluluklarından biri oldu. Rengarenk kostümleri ve uzaylı tehditlerine karşı bir araya gelen 5 arkadaşın hikayesinin anlatıldığı bu seride türlü zorlukların üstesinden birlikte gelen bu kahramanlar çocukların da dikkatini fazlasıyla çekmeyi başardı. Bu ilginin neticesinde Power Rangers Oyuncakları da piyasada yerini vakit kaybetmeden aldı. Figürler, oyuncak setleri, silahları ve araçları çok satılan oyuncaklar arasında yerini almayı başardı.

En Sevilen Power Rangers Karakterleri

Power Rangers oyuncakları satın alınırken öncelikle tercih edilenler genelde ana karakterler olmaktadır. Rengarenk kostümleri bu ilginin temel sebebi olarak gösterilebilir. Şimdi en önemli karakterlerini tanıyalım.

Jason: Kırmızı kostüme sahip olan karakter. Red ranger adı ile de bilinmektedir. Tyrannosaurus adında bir dinozoru var ve bütün savaşlara onunla katılıyor. Aynı zamanda Power Rangers lideri de diyebiliriz kendisi için.

Power Rangers - Jason

Kimberly: Pembe kostümlü olan karakter. Kendisi aynı zamanda bir kadın ve Pink Ranger ismi ile de biliniyor. Pterodactyl isimli uçan bir dinozor türünü temsil eden arkadaşı ile düşmanlara karşı mücadele veriyor.

Power Rangers - Kimberly

Billy: Mavi renkteki karakter. Blue Ranger olarakta bilinir. Billy'nin Triceratops adında çok güçlü bir dinozor robotu var. Boynuzları ile önüne çıkarsa çıksın onu alt etmeyi başarıyor.

Power Rangers - Billy

Zack: Siyah kostüme sahip olan Power Rangers karakteri. Black Ranger adı ile de anılıyor. Mastodon adında 8 bacaklı bir robotu var. Dinozor mu veya bir böcek türü mü bilen tam olarak belli değil ama aşırı kuvvetli. Zack ve Mastodon ile karşılaşmak isteyecek pek az düşman vardır.

Power Rangers - Zack

Trini: Sarı kostüme sahip olan karakter. Trini'de kadın bir kahraman. Yellow Ranger adı ile daha çok bilinir. Eski çağlardaki adı ile Smilodon olarak bilinen Sabre-Tooth Tiger isimli bir robotu var. Çok hızlı ve çok çevik.

Power Rangers - Trini

Power Rangers Megaforce, Power Rangers Super Megaforce ve Super Samurai serilerindeki belli başlı karakter bunlar ve düşmanları sürekli olarak değişiyor. Ve tabii ki Robo Knight 'ı da unutmamak lazım. Her bölüm başka bir düşmana karşı mücadele veren bu kahramanlar hiçbir zaman yenilgi yüzü görmediler.

En Popüler Power Rangers Oyuncakları hangileri?

Üst tarafta belirttiğimiz Jason, Kimberly, Billy, Zack ve Trini karakterlerinin figür oyuncakları en popüler ve en çok satılan Power Rangers oyuncak çeşitleri arasında kesinlikle bir numaradadır. Bunların ardından kahramanların robotları olan Tyrannosaurus, Pterodactyl, Triceratops, Mastodon ve Sabre-Tooth Tiger figürleri de ana karakterlerden sonra en çok satışı yapılan Power Rangers oyuncakları arasındadır. Aynı zamanda bütün Rangers karakterlerinin bir arada bulunduğu Power Rangers oyuncak setleri de çok tercih edilen modellerdir. Legendary Ranger 1993'te yayınlandığından beri popüler olan bu oyuncaklar zaman içinde çeşitli değişiklikler gösterse de her zaman çocukların oyuncak tercihleri listesinde ilk sıralarda olmayı başardı diyebiliriz. Diğer bir taraftan Power Rangers kostümleri de özellikle çocuklar arasında yapılan partilerde giyilen bir ürün olarak fazlasıyla göze çarpmaktadır.

Power Rangers Oyuncak Fiyatları ne kadar?

Diğer bütün oyuncaklarda olduğu gibi Power Rangers oyuncaklarının fiyatları da sahip oldukları çeşitli aksesuarlara, ebatlara ve fonksiyonlara göre değişiklik göstermektedir. Ana karakterlerin mini figürleri daha ucuz durumda iken boyutlarının büyümesi ile doğru orantılı olarak fiyatları da artmaktadır. Bütün kahramanların bir arada oyun setleri ve robotların da içinde bulunduğu setler diğerlerine biraz yüksek fiyata sahiptir. Oyuncak Kulübü olarak sizler için en uygun fiyata sahip Power Rangers oyuncaklarını sitemizde yayınlamış bulunmaktayız. Eğer fiyatları uygun bulmuyorsanız "Fiyatı düşünce haber ver" özelliğini kullanarak beğendiğiniz oyuncak indirime girdiğinde size e-posta yolu ile haber verecek olan sistemimizi kullanabilirsiniz.

Oyuncak Kulübü © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır