Oyuncak Kulübü

Teslimat ve İade


 

TESLİMAT KOŞULLARI

 

- Siparişinizde farklı temin süreleri olan ürünler bulunduğu durumda siparişinizdeki en uzun temin süresine göre işlem yapılacaktır.

- Sitemiz üzerinden vereceğiniz 125 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedeli ücretsizdir. 125 TL altındaki bütün siparişlerde ise kargo ücreti Türkiye'nin her yerine sabit 7,90 TL'dir.

- Adrese teslim kargo hizmeti, seçilmiş olan kargo firmasının ulaşım dahilinde olan bölgelere yapılır. Kargo firmasının adrese teslim bölgesinde yer almayan bölgelere telefon ihbarlı, kargo ofisinden teslimat gerçekleşir.

- Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde şuan yurt dışı ve Kıbrıs'a teslimat bulunmamaktadır.

 

Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

- Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu Sipariş Takibi linkinden öğrenebilirsiniz.

 

İADE ŞARTLARI

 

- Tüketici, mesafeli satış sözleşmesi koşullarına göre, ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye tesliminden itibaren 14 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir.

- Firmamız tarafından ürünün iade alınabilmesi için ürün ambalajının zarar görmemiş olması, ürünün teslim alındığı şekilde kargoya teslim edilmesi şarttır. 

- Kargo teslim fişinin ve satış faturasının aslının iadesi zorunludur.

- Yukarıdaki şartları sağlayamayan ve faturası ile birlikte teslim edilmeyen ürünler iade işlemine alınamamaktadır.

- Bu belgeler ile birlikte ürünün/ürünlerin tarafımıza ulaştıktan sonraki 7  iş günü içinde ürün bedelinin müşterinin kredi kartına iade edilmesi için firmamız gerekli işlemleri gerçekleştirir. Bankadan kaynaklanan gecikmelerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

- Verilen siparişin iptal işleminin yapılabilmesi için OYUNCAKKULUBU.COM tarafından kargoya verilmemiş olması gerekmektedir. Kargoya verilmiş olan ürünlere iade işlemleri aşamaları uygulanmaktadır.

- Siparişinizi iptal etmek istediğinizde tarafımıza iptal@oyuncakkulubu.com adresinden e-posta yoluyla ya da OYUNCAKKULUBU.COM ‘ da belirtilen müşteri hizmetleri numarasını arayarak ulaşmanız durumunda işleminiz tarafımızca gerçekleştirilecektir. 

 

Oyuncak Kulübü © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır