Oyuncak Kulübü
Kategoriler
Sonuçları Filtrele

Marka

  • Adore Oyuncak11

Fiyat (TL)

-

Winx Oyuncakları

Limit:
16 sonuçtan 1 ile 16 arası görüntüleniyor.

 

İtalyan menşeili bir animasyon dizisindeki karakterlerden oluşan winx oyuncakları özellikle kız çocukları tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı. 2004 yılından günümüze kadar gelmiştir. 4 ile 16 yaş arasına hitap etmektedir. Magix isimli ütopik bir dünyada cadılar, periler ve insanlar arasında geçen bir serüvenden bahsetmektedir. İyiler, uzmanlar, pixie'ler gibi bir çok karakter grubunu içinde barındırmaktadır. Özellikle ana karakterler Bloom, Stella, Flora, Miusa, Tecna, Layla, Roxy ve Daphne çocukların ev sevdiği oyuncak figürleridir. Rengarenk yapıları, kanatları ve peri olmaları sebebi ile kız çocuklarına daha çok hitap etmektedir. Kendilerine özgü şarkıları da bulunan Winx Club üyelerinin en sevdiği şarkılar şunlardır; We are the Winx, We are believix, Winx Club Theme Song. Şarkıları ise Grup Hepsi seslendiriyordu.

Winx Club Oyuncak Modelleri

Winx oyuncakları genel anlamı ile daha çok kız çocuklarına hitap etmektedir. Bunun nedeni ise bu çizgi dizinin kahramanlarının küçük kızlardan oluşmasıdır. Winx Club karakterlerinden Bloom, Stella, Flora, Miusa, Tecna, Layla, Roxy ve Daphne’nin şu an için piyasada figür bebekleri, normal boy bebekleri fazlaca tercih edilen ürünlerdir. Ayrıca bir dönem winx club temalı okul çantaları, boyama ürünleri en çok boy gösteren ürünlerdi. Winx Bloomix Bebekleri, Winx Stella Bebekleri, Winx Tynix Bebekleri ise son dönemin en popüler Winx Oyuncakları olarak gösterilebilir.

Winx Oyuncakları Fiyatları

Winx Oyuncakları fiyat olarak karakter ve özellik bakımından farklılık göstermektedir. Birbirinden güzel figür bebekler daha uygun bir fiyata satın alınabilirken Winx Oyuncak setleri fiyat olarak biraz daha üst baremdedir. Winx Oyuncaklarını sitemizden 27 TL ile 128 TL arasında ki fiyatlarla satın alabilmeniz mümkün. Aynı zamanda fiyatını yüksek bulduğunuz ürünleri işaretleyip indirime gittikten sonra çok daha ucuz fiyatlara satın alabilmeniz de olası bir durumdur.

Oyuncak Kulübü © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır